Наша компанія надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів, за винятком дня купівлі товару, якщо він не зазначений у переліку товарів, які неможливо повернути в законі «Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення покупець – фізична особа, має заповнити заяву на повернення та надати товар та видаткову накладну або товарний чек разом з оригінальною упаковкою. Усі додаткові умови повернення чи обміну товару необхідно узгодити зі співробітниками компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», у якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється лише на фізичних осіб та не поширюється на юридичні особи. Відповідно до п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка набуває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, які не пов’язані з підприємницькою діяльністю чи виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини щодо продажу з юридичними особами регулюються нормами Господарського кодексу України.